Apartament Rynek w Tyliczu

Spędzaj wakacje w Pobierowie

Można powiedzieć, że Pobierowo to mini kurort. Mała miejscowość usytuowana w środkowej części Pomorza przyciąga w każdym sezonie tysiące ludzi z całego kraju. Dlaczego to Pobierowo przyciąga tylu ludzi, a wielu z nich wraca do tej małej miejscowości każdego roku?

 

Odpowiedź jest znana. Bo w Pobierowie wielu z nas znajdzie wszystko, co potrzebujemy do spędzenia urlopu w gronie znajomych lub przyjaciół. Miejscowość daje nam możliwość długich spacerów. Nie brakuje też licznych kawiarni i lodziarni, dużo smażalni ryb, jak i lokali oferujących na przykład kuchnię włoską. I do tego piękną plażę.

 

Dziś wiele osób, które jeszcze nie było w tej miejscowości zastanawia się, jakie jest Pobierowo. W trakcie sezonu miejscowość przyciąga turystów z każdego zakątka Polski, którzy przemierzając kilkaset kilometrów, szukają chwil odpoczynku właśnie w Pobierowie. Jak to robią? Szukają noclegu i jadą wiedząc, że pieniądze, które zostawią właśnie w Pobierowie, nie będą powodować wyrzutów sumienia. Zresztą poza bogatą ofertą turystyczną, nie wszyscy wiedzą, że Pobierowo to też wyjątkowy mikroklimat, który wzbogacany jest walorami lasu sosnowego. Warto docenić bryzę morską bogatą w jod oraz sól morską. Według meteorologów i klimatologów, klimat w Pobierowie jest prawdziwym unikatem na terenie całego Pomorza Zachodniego. Informacja ta może być szczególnie istotna dla osób zmagających się z problemami tarczycy, dla dzieci z mniejszą zdolnością uczenia się, jak i dla kobiet, które ciężko znosiły poprzednie ciąże. Obecność jodu dla tych osób może być naturalnym lekarstwem.

 

Pobierowo to najbardziej popularna miejscowość w Gminie Rewal. Znajdziesz tam piaszczyste plaże oraz sosnowe lasy. W Pobierowie znajduje się wiele ośrodków wczasowych i wypoczynkowych, kwater prywatnych, domków kempingowych ;i pól namiotowych. Spełniając najwyższe europejskie normy ekologiczne, Pobierowo, jako pierwsza miejscowość w gminie Rewal otrzymało certyfikat prestiżowego międzynarodowego programu fundacji na rzecz edukacji ekologicznej FEE Błękitna Flaga.

 

Dowiedz się więcej odwiedzając stronę www.pobierowo.com.pl.I jeżeli przekonasz się do tej miejscowości i zapragniesz tam spędzić swój urlop to na tej stronie możesz również znaleźć odpowiedni nocleg dla siebie i swoich bliskich.OFERTA SPECJALNA KWATER

KRYNICA-ZDRÓJ Krystyna i Jan Miejski KRYNICA-ZDRÓJ TYLICZ POKOJE KRYNICA-ZDRÓJ Kwatery w Tylicz- wysoki standard Willa Orlik Tylicz - kwatera na czasie DW ISKRA KRYNICA APARTAMENT RYNEK W TYLICZU

Polecane obiekty


Copyright (c) 2003-2018 Noclegi - kwatery Tylicz / Krynica-Zdrój. Noclegi Krynica. Wszystkie prawa zastrzeżone.


JESIEŃ - najładniejsze trasy widokowe w Tylicza i Krynicy-Zdroju

Sanktuarium w Tyliczu