Tylicz noclegi z wyżywieniem. Baza kwater w Tyliczu. Najpiękniejsza Wieś w woj. Małopolskim. -


Apartament Rynek w Tyliczu
Utrata wzroku dla wielu osób oznacza utratę samodzielności. Czy tak musi być?
Utworzono dnia: 2017-11-16

Państwowy Zakład Ubezpieczeń i Polski Związek Niewidomych działają razem w Muszynie!

Utrata wzroku dla wielu osób oznacza utratę samodzielności. Czy tak musi być? Niekoniecznie!

Udowodnią to organizatorzy i uczestnicy dwóch wyjątkowych szkoleń, które odbędą się w październiku i listopadzie br. w Ośrodku PZN „NESTOR” w Muszynie w ramach projektu „Ku samodzielności” dofinansowanego przez Fundację PZU.

Dzięki współpracy PZN z Fundacją PZU, 80 osób (niewidomi, słabowidzący i ich bliscy) z całej Polski przyjedzie do Muszyny, by nauczyć się, jak radzić sobie z codziennością, mimo problemów z widzeniem. Pod okiem specjalistów spróbują oswoić swoją niepełnosprawność, na nowo dogadać się ze światem, nauczą się, gdzie zwracać się o pomoc, a także, jak korzystać z najnowszych, dostępnych technologii. Ich bliscy dowiedzą się, jak fachowo pomagać. Nie zabraknie też wymiany doświadczeń między młodszymi i seniorami. Ci pierwsi podzielą się swoją wiedzą na temat świata wirtualnego, a Ci drudzy pokażą „młodzikom”, że dysfunkcja wzroku nie przeszkadza w aktywnym życiu. Organizatorzy nie zapomnieli też o tym, że szkolenia odbywają się w tak pięknym miejscu jak Muszyna – dlatego nie zabraknie wycieczek, zwiedzania i ciekawych opowieści o regionie.

Przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu Wiesławą Kowalską pod nr tel. 662 225 801 lub z dyr. Ośrodka w Muszynie Bogdanem Kałuckim pod nr 692 435 582.
« « powrót
Jeśli podobał Ci się ten news i chcesz przeczytać więcej, kliknij proszę


Zobacz równieżOFERTA SPECJALNA KWATER

KRYNICA-ZDRÓJ Krystyna i Jan Miejski KRYNICA-ZDRÓJ TYLICZ POKOJE KRYNICA-ZDRÓJ Kwatery w Tylicz- wysoki standard Willa Orlik Tylicz - kwatera na czasie DW ISKRA KRYNICA APARTAMENT RYNEK W TYLICZU

Polecane obiekty


Copyright (c) 2003-2018 Noclegi - kwatery Tylicz / Krynica-Zdrój. Noclegi Krynica. Wszystkie prawa zastrzeżone.


JESIEŃ - najładniejsze trasy widokowe w Tylicza i Krynicy-Zdroju

Sanktuarium w Tyliczu