SYLWESTER W TYLICZU 

Willa Orlik polecana
Występ chóru CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej
Utworzono dnia: 2017-05-21

Już w najbliższą niedzielę tj. 28 maja br. Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej wystąpi w Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej Opiekunki Rodzin i Uzdrowienie Chorych. Zespół pod dyrekcją Marka Michalika został zaproszony do wykonania koncertu z pieśniami maryjnymi.

Chór wystąpi podczas dwóch mszy świętych o godzinie 9:00 i 11:15. Po każdej mszy zostanie wykonany koncert. Limanowskim śpiewakom towarzyszyć będzie solistka Sylwia Olszyńska - sopran, wykładowca w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz akompaniator Edyta Lachor - Mitkowska.

Chór CANTICUM IUBILAEUM po raz pierwszy wystąpi w Tyliczu w kościele pw. Imienia Maryi, a od 26 sierpnia 2016 r. Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej. W czasie mszy świętych i koncertu można będzie usłyszeń utwory m.in. Wolfganga Amadeusza Mozarta, Henryka Jana Botora czy Antoniego Chlondowskiego. Chór CANTICUM IUBILAEUM zaprezentuje także utwory ze swojej ostatniej płyty Pani nasza Limanowska , którą wydano w ubiegłym roku z okazji 50. rocznicy koronacji Limanowskiej Piety.

Znalazły się na niej także kompozycje, które specjalnie powstały dla Chóru CANTICUM IUBILAEUM. Płytę będzie można nabyć w najbliższą niedzielę po koncertach w Tyliczu. Wszystkich serdecznie zapraszamy do malowniczego Tylicza, gdzie zawierzymy siebie, nasze rodziny i naszą prace artystyczną Pani Tylickiej w roku 100. rocznicy objawień fatimskich oraz na zakończenie maja - miesiąca poświęconego Matce Bożej.

Fot. SĄDECZANIN
« « powrót
Jeśli podobał Ci się ten news i chcesz przeczytać więcej, kliknij proszę


Zobacz równieżOFERTA SPECJALNA KWATER

KRYNICA-ZDRÓJ Krystyna i Jan Miejski KRYNICA-ZDRÓJ TYLICZ POKOJE KRYNICA-ZDRÓJ Kwatery w Tylicz- wysoki standard Willa Orlik Tylicz - kwatera na czasie DW ISKRA KRYNICA