Apartament Rynek w Tyliczu

Gdzie dobrze i smacznie zjeść w Tyliczu.

Gdzie można zjeść:

Wiejska Chata -

Przyjemne wnętrze urządzone w wiejskim stylu. Cały czas jest napalone w kominku, więc nawet w czasie siarczystych mrozów w lokalu jest ciepło. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Dania kuchni regionalnej bardzo smaczne, a porcje olbrzymie - obiad złożony z zupy i drugiego dania nie do przejedzenia dla jednej osoby. Na zamówienie (z ok. dwugodzinnym wyprzedzeniem) dania kuchni łemkowskiej. Dobre miejsce na zapchanie się po nartach. Proszę uważać na serwowaną przez gospodarza „Śliwkę” dla zmarzluchów (oczywiście żartuję :) - polecam jednakże  serwuje  tylko w dobrym humorze.  Proszę się powołać na Jurka nie odmówi.

ul. Wiejska 1 33-383 Tylicz tel: (18) 473 11 77

Restauracja/ Pizzeria Pokusa -

w Tyliczu gdzie można również dobrze zjeść. Każdy znajdzie w karcie dań coś dla siebie.  Ja osobiście polecam rewelacyjną pizze z pieca - przepyszna. 
Atuty Pokusy domowa kuchnia, rodzinny klimat i miła obsługa. Bilard lub darta. Karaoke (dla gości domu wypoczynkowego POKUSA - gratis). Nie brakuje oczywiście mocnych trunków na rozgrzanie gwarantuje niepowtarzalny klimat, którego nie da się zapomnieć. 

Tylicz ul. Biskupa Tylickiego 18 471 11 45 18 473 11 23

Restauracja FOLKÓWKA - czynna sezonowo

Zlokalizowana w centrum Rynku w Tyliczu. Serwująca dobre tanie jedzenie. Rynek 16A Tylicz
tel: 884 000 865
Komentarze: Trudno znaleźć na feriach dobrą restaurację - 3 dni szukania i się udało 

 

Karczma "GÓRALSKA CHATA U GOGOCA" -

to piękna, przytulna restauracja wykonana w stylu regionalnym. Spośród innych wyróżnia ją doskonała kuchnia regionalna i tradycyjna. Oferujemy smaczne, obfite posiłki przy bardzo przystępnych cenach o czym mogło przekonać się już wielu klientów, którzy zawsze chętnie do nas wracają. Zapraszamy państwa gdzie mile można spędzić czas przy dźwiękach muzyki góralskiej. W mroźne dni i wieczory w kominku strzelające płomienie ogrzewając gości, bijący blask tworzy niezapomnianą atmosferę a grzaniec galicyjski rozgrzewa najbardziej zmarzniętych.Dla najmłodszych przygotowano kącik dziecięcy. Organizujemy imprezy okolicznościowe, kuligi i ogniska.


Wyciągi SKI w Tyliczu Atrakcje TyliczuOFERTA SPECJALNA KWATER

KRYNICA-ZDRÓJ Krystyna i Jan Miejski KRYNICA-ZDRÓJ TYLICZ POKOJE KRYNICA-ZDRÓJ Kwatery w Tylicz- wysoki standard Willa Orlik Tylicz - kwatera na czasie DW ISKRA KRYNICA APARTAMENT RYNEK W TYLICZU

Polecane obiekty


Copyright (c) 2003-2018 Noclegi - kwatery Tylicz / Krynica-Zdrój. Noclegi Krynica. Wszystkie prawa zastrzeżone.


JESIEŃ - najładniejsze trasy widokowe w Tylicza i Krynicy-Zdroju

Sanktuarium w Tyliczu